Тернопільський велосипедист – володар кубка світу!

50891663_499383713920735_8932862961509203968_nТернополянин Віталій Гринів став переможцем кубка світу сезону-2018/19 із велосипедного спорту на треку в гонці скретч. За чотири етапи, на яких проводилася ця гонка, наш спортсмен набрав 1280 очок проти 1255 у австрійця Стефана Матцнера, котрий посів друге місце.

Варто відзначити, що наш земляк став переможцем другого етапу кубка світу, який 27 жовтня 2018 року відбувся у Мілтоні (Канада).

Що потрібно зробити для того, щоби здобути кубок світу?

– Нічого складного! Десять років тренувань, десятки травм, щонайменше три рази об’їхати земну кулю по екватору на велосипеді, побувати на всіх континентах світу, взяти участь у декількох сотнях змагань і тільки за останні три місяці у Франції, Канаді, Німеччині, Великій Британії, Новій Зеландії та Китаї довести, що ти гідний цієї перемоги!

«Віталій, ми пишаємось тобою!» – сказав після переможного виступу Віталія Гриніва голова обласної Федерації велосипедного спорту Олександр Бірюков.

Нагадаємо, Віталій Гринів є вихованцем тренера Володимира Павелка, майстер спорту міжнародного класу, студент II-го курсу навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Гаврилишина ТНЕУ.
Джерело: Тижневик “Номер один”