Home Самоврядування Освіта

В Тернополі назвали імена 5-ти кращих вчителів

vchitelПереможців обласного туру всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2019” визначили у Тернополі. Про це повідомляє канал Тернопіль1.

Цього року кращого педагога обирали у 5-ти номінаціях: географія, основи здоров’я, захист вітчизни, вчитель інклюзивного класу і французька мова. Заступник директора ТОКІППО Ольга Когут каже, у кожній номінації була різна кількість учасників. Найчисельнішою була номінація «географія», у якій в обласному етапі взяли 16 вчителів.

Загалом відзначили 20 лауреатів і обрали 5 кращих вчителів у кожній номінації. Учасники отримали цінні призи, зокрема, мультиварку, грошову винагороду, а також призи від спонсорів – книжки і посібники.

Вперше цього року у конкурсі запровадили нову номінацію – вчитель інклюзивної освіти.

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома зазначила, що надалі кожного року планують відзначати тих, хто прагне змінювати дітей з особливими освітніми потребами.

У сюжеті Тернопіль1 йдеться, що переможці обласного туру далі братимуть участь у всеукраїнському етапі, який проведуть у квітні. Переможцю загальнонаціонального етапу присвоюють звання “Заслужений вчитель України”.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар