Home Гроші

Завдяки доброчесній сплаті податків, зростають надходження до бюджетів Тернопільщини

gryvn У січні цього року платники податків Тернопілля сплатили до Зведеного бюджету 529,7 млн грн податків і зборів. Порівняно з відповідним минулорічним періодом надходження зросли на 23,5 млн гривень. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

Очільник фіскального відомства Тернопільщини зазначив, що до державного бюджету спрямовано 224,5 млн гривень. «Серед основних бюджетоформуючих платежів вважаю за доцільне назвати податок на прибуток, податок на додану вартість та акцизний податок,» – констатував Ігор Комендат. Він повідомив, що у січні платники сплатили 9,9 млн грн податку на прибуток, 123,6 млн грн податку на додану вартість та 2,7 млн грн акцизного податку.

До місцевих бюджетів у січні 2019 року надійшло 305,2 млн грн платежів, що на 42,1 млн грн більше, ніж торік. Найбільше суб’єкти господарювання сплатили податку на доходи фізичних осіб, плати за землю та єдиного податку, а це відповідно 183,2 млн грн, 20,8 млн грн та 76,7 млн гривень.

За словами начальника ГУ ДФС у Тернопільській області, такого результату вдалося досягти завдяки популяризації доброчесної сплати податків серед платників, а також розуміння платниками необхідності наповнення бюджетів усіх рівнів. Адже сплачені податки повертаються до місцевих громад у вигляді фінансування різноманітних соціальних програм тощо.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар