Home Політика

Правоохоронці Тернопільщини розглянули та прийняли рішення за усіма зверненнями щодо можливих порушень виборчого законодавства

1506329891Станом на 16.00 7 лютого поліція Тернопільщини прийняла рішення за усіма фактами щодо ймовірних порушень виборчого законодавства. З початку періоду проведення передвиборчої кампанії до органів Нацполіції області  надійшло 31 повідомлення про ймовірні порушення.

Більшість звернень стосувались порушень порядку виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, відсутності відомостей про установу, що здійснила друк, тираж, інформації про осіб, відповідальних за випуск.

На сьогоднішній день працівники поліції склали та скерували до суду 14 адміністративних протоколів, з них 13 – за статтею 212-13 КУпАП та 1 – за ст. 212-14 КУпАП. Матеріали за вісьмома фактами направлено в ГУНП Києва. У п’ятьох випадках інформація не підтвердилася. Перевірку за трьома матеріалами завершено, оскільки не встановлено власників білбордів, відповідну інформацію направлено до органів місцевої влади для їх демонтажу.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар