Home Самоврядування Транспорт

Інспектори з паркування винесли 62 постанови за минулий тиждень

shtrafi-zaparkuvannya12022019Від початку минулого тижня на вулицях міста активно працюють інспектори з паркування управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради.

Впродовж тижня за недотримання правил паркування на водіїв-порушників було винесено 62 постанови про адміністративне правопорушення, з яких пільговим періодом для сплати штрафів скористались 30% власників транспортних засобів.

Детальнішу інформацію про обставини винесення постанови про адміністративні правопорушення із зазначенням дати та місця правопорушення, геолокації та фото, можна отримати на сайті Тернопільської міської ради в рубриці «Постанови за порушення правил паркування».

Нагадаємо, у Тернополі на базі управління муніципальної інспекції функціонує сектор контролю за паркуванням транспортних засобів, інспектори якого мають право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Відповідні дії регулюються Законом України «Про реформування сфери паркування транспортних засобів», який набрав чинності 27 вересня 2018 року.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар