Home Самоврядування Транспорт

За кошти з міського бюджету куплять автобуси, відремонтують тролейбуси, побудують газову заправку

IMG-4626Із міського бюджету Тернополя КП «Тернопільелектротранс» виділили 18 мільйонів 902 тисячі гривень. За ці кошти підприємство придбає автобуси, відремонтує тролейбуси, побудує пункт для заправки авто газом, впорядкує інфраструктуру водного транспорту, а також забезпечить реконструкцію тролейбусних ліній.

За словами директора КП «Тернопільелектротранс» Андрія Мастюха, 15 мільйонів 600 тисяч гривень планують витратити на закупівлю 15 автобусів марки МАН А21.

«Ці автобуси — екологічно безпечні, відповідають стандартам «Євро-5». Вони доволі зручні, обладнані спеціальними місцями для людей з обмеженими можливостями», — зауважив Андрій Павлович.

Також цьогоріч підприємство планує капітальний ремонт двох тролейбусів. Відновлення рухомого складу обійдеться у 500 тисяч гривень. Два мільйони гривень витратять на реконструкцію тролейбусних ліній. Йдеться про повну заміну відрізка контактної мережі по вулиці Острозького.

«Ця частина контактної мережі доволі стара, і це впливає на експлуатацію тролейбусів і швидкість руху. Коли ми її замінимо, це дозволить виконувати більшу кількість роботи за меншу кількість використаної електроенергії. А це в свою чергу дозволить економити кошти, які підприємство платить за електроенергію», — каже Андрій Мастюх.

Ще за 102 тисячі гривень КП «Тернопільелектротранс» проведе обстеження причалів, сертифікує їх. Іншими словами, «приведе їх у повну бойову готовність» до відкриття сезону навігації. Також за ці кошти проведуть технічний огляд теплохода.

«Враховуючи те, що незабаром пасажирів у Тернополі окрім тролейбусів перевозитимуть ще й приблизно 20 автобусів, було ухвалено рішення побудувати пункт для заправки газом. Це дозволить економити кошти, адже у цьому випадку ми купуватимемо пальне за оптовими цінами, — каже директор підприємства Андрій Мастюх. — На це з міського бюджету виділено 700 тисяч гривень».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар