Home Події

У Тернополі 3 мільйони виділили на облаштування кладовища

klad-2-300x225Майже 3 млн гривень виділила Тернопільська міськрада гроші на те, щоб розширити межі місцевих цвинтарів. Оскільки на Микулинецькому  вільної землі немає, то збільшувати будуть кладовище на вул. Бригадній. Там хочуть створювати нові місця для захоронень, продовжити доріжки та провести воду в нові сектори. Показує Тернопіль1.

Наразі на Бригадній освоєно вже 16 секторів, а це більше 10 тис могил. При тому, що цвинтар діє лише 4 роки. Виділили на реставрацію 2 млн 200 тис гривень.

“Там закладаються нові сектори й продовжується будівництво. Будівництво не  з нуля, воно продовжується,  туди постійно вкладаються кошти задля того, щоб створювалися нові місця для поховань”, коментує головний інженер КП “Ритуальна служба” Олена Ваврик.

Ще 700 тисяч міська рада виділила на реставрацію дому печалі по вулиці Микулинецькій. Реконструювати там будуть велику залу.

“Частково ми вже робили реконструкцію, замінювали дах, а зараз потрібно продовжити та завершити роботу до кінця”, додає Олена Ваврик.

Щороку на сесії міської ради депутати виділяють гроші на збільшення меж кладовищ. Вже кілька років чималі суми вкладають саме,  щоб розширити цвинтар на Бригадній, 46. Причина – на Микулинецькій і в Підгородньому нових місць немає.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар