Дмитро Підручний сенсаційно виграв “золото” чемпіонату світу з біатлону

_105968556_gettyimages-1129647444Український біатлоніст Дмитро Підручний виграв золоту медаль в гонці переслідування на чемпіонаті світу-2019, який проходить в шведському Остерсунді.

Ця медаль стала лише четвертою в історії чоловічої збірної України на чемпіонатах світу і першою золотою.

У гонці представник України показав результат 31 хвилину і 54,1 секунди. Його перемога стала головною сенсацією чемпіонату світу.

Українець стартував з четвертої позиції в 17 секундах від лідера. На вогневих рубежах Підручний допустив два промахи – обидва у першій стрільбі лежачи.

Другим до фінішу прийшов лідер Кубка світу Йоханнес Бьо. На його рахунку п’ять промахів, три з яких – на останній стійці. Він програв Підручному 8,3 секунди.

Бронзову медаль чемпіонату світу завоював француз Кентен Фійон-Майє. Представник Франції тричі помилився при стрільбі і програв українцю 17,7 секунди.

Зазначимо, що Підручний завоював історичне “золото” України на чемпіонатах світу. Вперше за 28 років незалежності український біатлоніст здобув перемогу в гонці чемпіонату світу. До цього наші хлопці вибороли три бронзових нагороди.