Home Самоврядування Освіта

Учні тернопільських шкіл змагалися з технічного моделювання

zmagannya16032019-416 березня на базі комунального закладу Тернопільської міської ради «Станція юних техніків» відбулися традиційні міські змагання з початкового технічного моделювання, метою яких є розвиток технічних здібностей школярів молодшого шкільного віку та популяризація технічної творчості.

Змагання проходили у два етапи: виставка-конкурс учнівських виробів та практичні завдання у трьох вікових категорія – учні других, третіх та четвертих класів.

На виставці-конкурсі, що діяла в актовій залі комунального закладу, були представлені роботи у розділах: «Найпростіші автомоделі», «Найпростіші авіа-, ракетомоделі», «Найпростіші судномоделі», «Механічні ігри та іграшки, машини та механізми», «Ігри, іграшки та атракціони з елементами електротехніки», «Паперове моделювання і PaperCraft», «Вироби в техніках оригамі та паперопластики» та «Макети будівель».

Під час практичних завдань наймолодші учасники виготовляли рухому іграшку та аплікацію, третьокласники – об’ємну іграшку, а також складали геометричне лото, а учні четвертих класів виготовляли макет будівельної споруди та демонстрували знання про елементи графічної грамоти.

Загалом за призові місця поборолися 43 школярі з 14-ти тернопільських шкіл.

Усі учасники змагань отримали дипломи, а переможці в особистій та командній першості нагороджені грамотами «Станції юних техніків» та управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар