Home Самоврядування Освіта

Одинадцятикласники не отримають атестатів без складання ЗНО

VNO-ZNO-po-ystoryy-Ukrayny-v-2017-godu-e1490531283976Цього року державну підсумкову атестацію з двох предметів поєднають із зовнішнім незалежним оцінюванням. Відтак у формі ЗНО одинадцятикласники складатимуть ДПА з української мови, літератури та на вибір: математики або історії України.

Для участі в ЗНО-2019 на Тернопільщині вже зареєструвалося понад 9000 абітурієнтів. Усі одинадцятикласники складатимуть ЗНО з української мови та літератури. Близько шести тисяч абітурієнтів обрали історію України, понад дві тисячі – математику.

«Поєднання ДПА зі ЗНО – це практикувалося ще минулого року. Але цього року у формі ДПА абітурієнти складають не лише українську мову та літературу, а й другий предмет на вибір: математику або історію України. Відповідно до реєстрації, найбільше абітурієнтів обрали історію України. Зокрема, з дев’яти тисяч зареєстрованих осіб, близько шести тисяч обрали історію України. Ще одне нововведення стосується абітурієнтів з особливими потребами, зокрема сліпих. Вони зможуть складати ЗНО за тестами шрифтом Брайля. Минулого року вони вже складали тести таким чином з української мови та літератури, історії України, математики – цього року ще додається біологія. Що стосується англійської мови, то цього року також буде практикуватися аудіювання», – каже відповідальний за організацію ЗНО на Тернопільщині Юрій Шайнюк.

Поєднання ДПА із ЗНО стосується й учнів ПТУ або ж студентів коледжів. У разі складання тестів на низький бал, їх можуть відрахувати із навчального закладу без жодного документу про його закінчення.

Джерело: Медіатор

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар