Home Скандал

«Конвертаційний центр» з оборотом понад 100 млн гривень ліквідували податкові міліціонери Тернопільщини

5ca31de507218У рамках розслідування кримінального провадження за фактами умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та фіктивного підприємництва працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області за процесуального керівництва обласної прокуратури встановили групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки Тернопільської та Львівської областей послуги з пособництва в ухиленні від сплати податків. Для цього порушники незаконно формували штучний податковий кредит з податку на додану вартість та завищували витрати, а також переводили безготівкові кошти у готівку.

У протиправній схемі «махінатори» використовували підконтрольні підприємства, на рахунки яких замовники конвертації перераховували кошти, нібито за придбані товари.

Згодом ці кошти знімали готівкою та повертали вигодонабувачам. Собі порушники залишали винагороду, яка становила певний відсоток від розміру проконвертованої суми. Таким чином проконвертували понад 100 млн гривень. Крім цього, незаконно сформували вигодонабувачам податковий кредит на суму орієнтовно 17 млн гривень.

За результатами санкціонованих обшуків вилучили понад 190 тис. грн готівки, а також печатки суб’єктів господарювання, що використовувались у протиправній діяльності, електронні носії інформації, первинні фінансово-господарські документи та чорнові записи.

На залишки коштів на банківських рахунках підприємств, підконтрольних організаторам протиправної схеми, наклали арешт.

Крім цього, застосували арешт до лімітів на рахунках у системі електронного адміністрування ПДВ, які могли б бути використані для реєстрації на адресу підприємств-вигодонабувачів фіктивних податкових накладних.

Триває досудове розслідування.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар