Home Самоврядування Транспорт

У Тернополі інспекторами з паркування винесено понад півтисячі постанов

inspektorizparkuvannya01042019Впродовж двох місяців вулиці Тернополі патрулюють інспектори з паркування, які штрафують та виносять постанови у разі виявлення порушень правил зупинки та паркування транспортних засобів.

Так за лютий –березень 2019 року інспекторами з паркування винесено понад 530 постанов про адміністративні правопорушення, 66% з яких уже сплачені. Найбільшу кількість порушень правил паркування інспектори виявили на бульварі Тараса Шевченка, вул. Живова, вул. Пирогова, на перехрестях вулиць Князя Острозького- Тараса Шевченка та Грушевського-Словацького.

Інформацію про автомобіль та обставини, під час яких інспекторами з паркування було виписано постанову, можна дізнатися на сайті http://inspector.rada.te.ua/ у розділі “Постанови“, ввівши номер постанови та номер транспортного засобу.

В управлінні муніципальної інспекції наголошують, що при сплаті штрафів необхідно вказувати ті реквізити, що зазначені у постанові (повідомленні) про адміністративне правопорушення, оскільки при сплаті коштів на будь-який інший рахунок, постанова вважається не виконаною. При цьому у призначенні платежу необхідно обов’язково вказувати серію та номер постанови.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар