Home Самоврядування Освіта

Коли у Тернополі буде свято “Останнього дзвоника”, державна підсумкова атестація та вручення атестатів

dzvonukУправління освіти рекомендувало дні для проведення свята “Останній дзвоник”, підсумкової державної атестації, а також вручення документів про освіту. Про заходи до закінчення 2018-2019 навчального року в закладах загальної середньої освіти Тернопільської міської територіальної громади.

Завершити навчальні заняття та провести свято «Останній дзвоник» у 1-11-х класах міське управління освіти рекомендує 31 травня 2019 року.

Державну підсумкову атестацію учнів 4-х класів пропонують провести – 7-17 травня 2019 року; 9-х класів – 4-13 червня 2019 року.

А вручити документи про освіту випускникам 9-х класів рекомендують 14 червня 2019 року; 11-х класів – 27 червня 2019 року.

Проте в міському управління освіти наголошують, що відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» (ч.3 статті 16) структура навчального року встановлюється закладом загальної середньої освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою. Учні, які завершують здобуття початкової (у 4 класі), базової середньої (у 9 класі) та повної загальної середньої освіти (в 11(12) класі) проходять атестацію. Порядок проведення державної підсумкової атестації затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 року №1369 «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації».

В управлінні нагадали, що заклад освіти самостійно визначає формат проведення свята «Останнього дзвоника» та урочистої частини вручення документів про освіту. І наголосили, що відповідно до ст..38 Закону України «Про загальну середню освіту» до повноважень закладу загальної середньої освіти належить виключно видача документів про освіту.

Що стосується проведення державної підсумкової атестації, комісії створюють за наказом керівника закладу освіти не пізніше, ніж за місяць до початку атестації із затвердженням їх персонального складу. Строки атестації також затверджує керівник в межах навчального року, йдеться у листі управління освіти.
Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар