Home Події

У с. Курівці Тернопільської міської територіальної громади оновлюють вуличне освітлення

svitloЦими днями у населених пунктах Тернопільської міської територіальної громади розпочалося оновлення вуличного освітлення на замовлення управління житлово-комунального господарства, благуострою та екології Тернопільської міської ради.

Зокрема, капітальний ремонт наразі проводяться у с. Курівці, де працівники комунального підриємства “Тернопільміськсвітло” здійснюють заміну старих світильників на сучасні світлодіодні, а також прокладають нові лінії вуличного освітленння.

Як розповідає директор підприємства Олег Лехіцький, загалом у вказаному населеному пункті відремонтують та влаштують близько 30-ти сучасних вуличних ліхтарів. Згодом капітальний ремонт зовнішнього освітлення розпочнеться і в с. Чернихівці.

До слова, минулого тижня також був проведений поточний ремонт вуличного освітлення у с. Малашівці, де було здійснено заміну усіх ртутних ламп на LED- лампи та відремонтовано електричне устаткування (щитові).

Нагадаємо, наприкінці 2018 року до міста Тернополя добровільно приєдналися чотири сільські ради: Курівецька, Малашовецька, Чернихівська та Кобзарівська і як результат створена єдина міська територіальна громада, що дає нові перспективи для розвитку восьми сіл та Тернополя, а також для громади в цілому. Мешканці населених пунктів, які увійшли у Тернопільську МТГ, отримувують пільги та соціально-необхідні послуги на рівні з тернополянами.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар