Home Політика

Спалахи кору діють у трьох навчальних закладах Тернополя: чи вплине це на роботу виборчих дільниць

1366700007_vyboryВ Технічному коледжі Тернополя – в корпусах за адресами Тарнавського, 7 та Л.Курбаса, 13, а також у школах №23 і 19 оголошено спалахи кору.

Це означає, що всі масові заходи за участі дітей у цих закладах заборонені – таке рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, повідомила заввідділенням організації епідеміологічних досліджень міського відділу обласного Лабораторного центру Богдана Козяр. – В Технічному коледжі спалах триватиме до 29 квітня, в 19-й школі – до 20 квітня, а в 23-й школі мав тривати до 12 квітня, проте зараз інформація щодо зняття спалаху кору в цьому навчальному закладі ще вивчаємо, адже у місті реєструємо все нові і нові випадки кору, – зазначила Богдана Козяр. – Хворі на кір є в кожній школі міста.

Спалах триває 21 день, якщо не буде нових випадків захворювання в цих навчальних закладах, пояснила епідеміолог.

Зазначимо, що у кожному з цих цих навчальних закладах знаходяться виборчі дільниці. В школі №19 – ТВК № 611146, в школі №23 – дільниці №611156 та №611157, в корпусі на Тарнавського, 7 – дільниця № 611154, а на Курбаса, 13 – дільниця №611173.

- Це не має ніякого стосунку до проведення виборів, – зазначила пані Козяр. – Заборона масових заходів стосується лише учнів цих навчальних закладів. Ми надіслали адміністраціям шкіл і коледжу рекомендації, як вони мають діяти під час спалаху кору, зокрема, йдеться про провітрювання приміщень та миття підлоги з використанням дезінфекційних засобів в цих закладах, в тому числі миття і провітрювання вестибюлів, де будуть розташовані виборчі дільниці.
Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар