Home Події

Тернополянам стане доступною послуга зміни оператора мобільного зв’язку без зміни номера абонента

HLpSrA8pLzzxY6D5hTarK4r3NGrdThShg3DZtdJzПро це повідомляє Нацкомісія з питань зв’язку та інформатизації.

Довгоочікуваний сервіс стане доступний з 1 травня.

З 4 лютого по 30 квітня триває тестування послуги. Українські оператори стільникового зв’язку підтвердили, що здатні перейти до нових правил надання послуг.

Як повідомляється, уряд мав плани ввести дану послугу, яка доступна жителям європейських країн з кінця 1990-х, ще в 2016 році.

Нагадаємо, за рік українці, часто самі того не розуміючи, оплачують за «приховані» мобільні послуги близько 100 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Офісу ефективного регулювання (BRDO) на своїй сторінці в Facebook.

Експерти уточнюють, що мова йде про такі сервіси, як гороскопи, анекдоти та мелодії, обсяги продажів яких з року в рік інтенсивно ростуть: у 2017 році незалежні постачальники заробили на них понад 1 млрд грн.

Зрозуміло, частина цих коштів компанії списують з рахунків українців санкціоновано. А визначити частку тих, які стягують за «випадково» замовлені послуги дуже складно, визнають аналітики BRDO. Однак припускають, що мова може йти приблизно про 10%. Іншими словами, кожен рік люди виписують непотрібних послуг, які до того ж не споживають, щонайменше на 100 млн грн.

Примітно, що останнім часом користувачі стали частіше скаржитися на такі несанкціоновані списання. У 2018 році Нацкомісія з державного регулювання у сфері зв’язку та інформації (НКРЗІ) отримала від людей в п’ять разів більше, ніж за попередні два роки разом узяті.

Друга проблема – відсутність тарифних планів без включеного в них інтернет-трафіка.Напомнім, 26 березня на ринку мобільних послуг з’явився новий тариф «4 безліміту» від lifecell. Вартість послуги – всього 40 гривень за чотири тижні користування.

Пакет «4 безліміту» доступний лише для нових користувачів lifecell. Решта можуть перейти на нього з 5 квітня за додаткову плату – 100 грівен.Также, Kyivstar скасовує безлімітні тарифи і коригує ціну на всі тарифні плани.

За словами керівника Kyivstar Олександра Комарова, один з найпопулярніших операторів мобільного зв’язку має намір скасувати безлімітні тарифи.

Джерело: politeka.net

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар