Home Самоврядування Освіта

Які документи необхідні тернополянам для зарахування дітей у школу?

1520416060_podacha-dokumentv-v-1-klas-na-2018-2019-navchalniy-rkНа Тернопільщині вже почали прийом документів для зарахування дітей у школу. Що потрібно мати батькам, які хочуть відправити своє чадо у перший клас?
Як повідомляє офіційний сайт Міністерства освіти і науки України, для зарахування до 1-го класу необхідно надати заявку про зарахування за зразком. До такої заяви обов’язково має бути додано копію свідоцтва про народження дитини (під час подання подається пред’являється оригінал відповідного документа) та оригінал або копія медичної довідки №086-1/о.

Для першочергового зарахування дитини в перший клас за місцем проживання підтвердити місце проживання можна не тільки реєстрацією, а й низкою інших документів:

- паспорт громадянина України одного з батьків дитини чи законних представників;
- довідка про реєстрацію місця проживання дитини або одного з її батьків чи законних представників;
- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
- документ, що засвідчує право власності на відповідне житло;
- рішення суду про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;
- документ, що засвідчує право користування житлом, укладений між фізичними особами чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;
- довідка про проходження служби у військовій частині;
- акт обстеження умов проживання.

До слова, дату початку прийому документів для зарахування в перший клас визначають місцеві органи самоврядування, кінцева дата подання документів єдина для всіх – 31 травня.

Якщо на 31 травня кількість поданих заяв перевищує кількість місць, то до 1 червня зараховуються діти: місце проживання яких на території обслуговування школи підтверджене; які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами учнів цього закладу освіти; які є дітьми працівників цього закладу освіти; які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за його наявності).

До 15 червня зараховуються всі інші діти за результатами жеребкування. Воно проводиться з 5 до 10 червня та є публічним. З 1 до 15 червня заяви про зарахування не приймаються. Але після 15 червня є можливість подати заяви на вільні місця.

При цьому, присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або зарахування не є обов’язковою, не може бути умовою зарахування і цього не можуть вимагати у закладі освіти.

Джерело: Тернополяни

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар