Home Світське життя

Історія успіху тернопільського музиканта, трек якого обійшов за популярністю LP та гурт «КAZKA»

80_main_ukrСвітовий трек з Тернопільською “пропискою”. Композиція місцевого музиканта “Djara” за короткий проміжок часу у світових чартах обійшовши LP, David Guetta та популярний гурт “Казка”. Про історію успіху хлопця з студентського гуртожитку, хіт якого підірвав світову музичну спільноту – у сюжеті Т1 Новини.

Майкл Джексон, AC/DC, Шакіра, а тепер і тернопільський виконавець Renomty створюють музику разом з світовою компанією SONY MUSIK. Його новий танцювальний трек “Djara” стрімко ввірвався на верхівки музичних чартів. Менше ніж за 2 місяці він посів 146 місце у світовому рейтингу Shazam. Автор музики Василь Лещишин розповідає, йшов до такого успіху 4 роки і часто доводилося працювати над треками і по півроку. Та коли працював над “Djarа” з перших нот відчув, що пише хіт.

Менеджер Renomty Сергій Олійник розповідає, трек став хітом не лише в Україні, а й в різних куточках світу. Найактивніше його слухають в Туреччині, Туркменістані, країнах близького сходу і він вже стає популярним в західній Європі. Окрім того, в інтернеті з’явився танцювальний флешмоб під трек “Djara”, до якого вже доєдналися десятки тисяч користувачів.

У команді музиканта на цьому зупинятися не збираються і діляться амбітними планами на майбутнє. Хочуть отримати “Grammy”

Виконавець співпрацює не лише з українськими, а і з зарубіжним артистами. Він вже має спільні роботи з Американськими, Англійськими та Австралійськими музикантами. І вже зовсім скоро вийде спільний трек RENOMTY з німецьким співаком Александром Грантом. Ексклюзивно для Тернопіль 1 виконавець продемонстрував частину нового треку.

Т1 Новини

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар