Home Скандал

2 депутатів органів місцевого самоврядуваня оштрафовано за несвоєчане подання е-декларацій

630_360_1463642512-9135-elektronnye-deklaraciiЗа принципової позиції Підгаєцького відділу Теребовлянської місцевої прокуратури 2 депутатів місцевих рад Підгаєцького району Тернопільської області визнано винними у вчинені адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, депутати, що є суб’єктами відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, несвоєчасно, без поважних причин, після встановленого строку подали на офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.
Підгаєцьким районним судом осіб визнано винними у вчинені адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на кожного адміністративне стягнення в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар