Home Політика

Нові проекти та державні субвенції: Степан Барна зустрівся з головами ОТГ

1 (1)У п’ятницю, 3 травня, очільник області Степан Барна зустрівся із головами об’єднаних територіальних громад. Обговорювали питання реалізації проектів у найближчий час.

«Сьогодні реформа децентралізації є успішною у на Тернопільщині. Ми маємо чимало фінансово спроможних та успішних громад. У такому ж напрямку повинна працювати вся область», – зауважив голова ТОДА. Також він додав, що держава впродовж трьох років підтримувала ОТГ. Зокрема для розвитку інфраструктури за цей час Тернопільщина отримала 347 мільйонів гривень.

«За ці кошти було реалізовано 577 інфраструктурних проектів. За ініціативою прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана розроблено законопроект щодо продовження надання субвенції ОТГ впродовж наступних п’яти років, починаючи з наступного після об’єднання. Загалом, у 2019 році громади Тернопільської області отримають 97 мільйонів гривень. Це дасть можливість провести відповідні заходи для реалізації нових ініціатив», – наголосив Степан Барна.

Додамо, що голови об’єднаних територіальних громад вже працюють над розробкою проектів. Про нюанси написання проектних заяв головам громад розповів начальник управління містобудування і архітектури ТОДА Володимир Харченко. Також присутні обговорили питання, які наявні на місцях з усіх сфер обслуговування населення.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар