Home Самоврядування Медицина

На Тернопільщині діє сім спалахів кору

t_1_korУпродовж місяця на Тернопільщині кором захворіло близько восьмиста жителів. Від ускладнень цієї недуги помер 27-річний тернополянин.

Лікарі-епідеміологи щодня виявляють десятки нових хворих на кір. Відтак ситуація в регіоні залишається неблагополучною.

Нині на Тернопільщині діє сім спалахів кору, – каже завідувач відділу епіднагляду, спостереження та профілактики інфекційних хвороб Марія Павельєва. А протягом квітня в області зареєстрували 780 хворих.

«У цьому році захворюваність на кір досить висока. До прикладу, минулого року на кір захворіло 3569 жителів області, а за три останні місяці цього року було зареєстровано 2118 випадків. Від початку року виявлено 34 спалахи, нині діючими залишається 7. Є хворі на кір практично у кожному районі нашої області. Порада: як не захворіти на кір, потрібно пройти щеплення, а при необхідності – ревакцинацію. Оскільки захворюваність на кір збільшується саме через низький рівень колективного імунітету».

Додамо, в Україні від початку року кір забрав життя 17 людей. Відтак жителів краю просять не нехтувати вакцинацією. Необхідних препаратів в аптеках області достатньо.

Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар