Home Самоврядування Транспорт

Поліцейські та інспектори Укртрансбезпеки виявляють порушення у сфері перевезення пасажирів та вантажу

DSC00242Дотримання законодавства у сфері надання послуг з перевезення пасажирів та вантажу перевіряють співробітники поліції спільно із працівниками Укртрансбезпеки. Комплекс заходів проводиться в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, який триває на Тернопільщині з 6 по 12 травня.

У зоні особливої уваги правоохоронців транспорт, який використовують для перевезення пасажирів та вантажу. Основна мета – контроль за дотриманням безпеки дорожнього руху, пасажирів та зниження рівня аварійності на дорогах області.

Під час відпрацювань поліцейські спільно з працівниками Укртрансбезпеки перевіряють справність транспортних засобів, проходження техогляду, наявність необхідних документів, дотримання правил дорожнього руху водіями та здійснення перевезень пасажирів.

За словами заступника начальника управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області Василя Петровського, систематичне проходження технічного огляду є запорукою зменшення аварійності на дорогах. З початку року в області за участю пасажирських автобусів, таксі, вантажного і комерційного транспорту трапилося 37 автопригод, минулого року за аналогічний період – 49.

Одним із найбільш поширених правопорушень, яке часто призводить до підвищення ризику аварійності, – це недотримання режиму праці та відпочинку водіями. Більшість перевізників нехтують цим, і як результат, наражають на небезпеку себе і оточуючих.

У необхідності проведення перевірок транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів та вантажу, впевнені і самі водії. Спільні відпрацювання поліцейські та співробітники Укртрансбезпеки проводитимуть й надалі.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар