Home Кримінал

Наторгувалися: тернополяни потрапили у шахрайські пастки

internet_plata_180113_0Втрачені гроші та розчарування –саме так закінчилися торги в інтернет-мережі для двох мешканців Тернополя. Краяни довірилися невідомим продавцям, а вони виявилися аферистами.

На одному з відомих сайтів продаж 42-річний чоловік шукав велосипед за вигідною ціною. Товар знайшов, домовився про покупку та перевів на картку 2500 гривень. Товару потерпілий так і не дочекався. Зникло й оголошення про продаж мобільного. Жертва обману звернувся за допомогою в поліцію.

Повірив у чесність продавця ще один мешканець обласного центру. Чоловік хотів придбати авто. Транспорт знайшов на сайті, зателефонував продавцю, аби дізнатися усі деталі. Продавець навіть додаткові фото скинув і ціну знизив, однак задля гарантії попросив скинути завдаток, бо ж, як запевнив, наперередодні вже телефонував інший покупець, який теж готовий придбати авто. Чоловік погодився та перевів на картку 9 тисяч. На цьому торги закінчилися – номер абонента перестав приймати дзвінки, оголошення щезло, а жертва обману лише тоді зрозумів, що окрім населеного пункту, йому невідома ні адреса, ні інші контактні дані продавця. Довелося телефонувати в поліцію.

Краяни, не віддавайте власноруч гроші невідомим зловмисникам. Немає жодних гарантій, що покупець чи продавець не виявиться шахраєм. Тому читайте відгуки, просіть фото товару, а головне – не оплачуйте наперед кошти, для дороговартісних покупок передбачений наложений платіж, а авто та мототранспорт варто купувати вже після зустрічі з продавцем.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар