Home Самоврядування Медицина

У Тернопільській лікарні відремонтували палати за кошти благодійника

53f63d781efb3935d70ddf75bf5f1aa6eaf5b6e2У дитячій лікарні невідомий благодійник зробив ремонт у двох палатах одного з відділень міської дитячої лікарні. Їх облаштували новими дорогими меблями, а стіни прикрасили яскравими дизайнерськими малюнками. Також у двох палатах ще триває ремонт.

Про це повідомляє інтернет-видання  «Новини Тернополя – 20 хвилин».

Кошти на облаштування палат дав чоловік, дитина якого була в цій лікарні, але своє ім’я він воліє замовчувати.

У коридорі другого педіатричного відділення Тернопільської міської дитячої лікарні ще знаходяться будівельні матеріали, а в інших двох палатах триває ремонт. В облаштованих вже лікують маленьких дітей. Увесь персонал лікарні ще досі під враженням, адже не очікували подарункового ремонту для лікарні, яка потребувала цього майже 30 років.

Старша медсестра відділення Тетяна Оплаканець розповідає, що історія ремонту бере свій початок ще від грудня. У палаті на той час був чоловік із дитиною і купив вішак для одягу, якого вирішив залишити там. Лікарі кажуть, що на його рішення могла вплинути розповідь місцевої блогерки, яка лежала із хворим малюком у палаті. У лікарні тоді переставляли вікна і жінка тоді розкритикувала це, а потім оприлюднила фото і написала про жахливі умови. Після коментарів блогерки чоловік вирішив зробити добру справу, але без розголошення про неї. Спершу він казав за ремонт однієї палати, але потім вирішив, аби зробили ще декілька.

П’ятирічній Карині, яка в лікарні з недавнього часу, подобається в оновленій палаті, де стіни прикрашені кольоровими рибками.

Директор Тернопільської міської лікарні Андрій Артимович теж не сказав ім’я благодійника, адже пообіцяв тримати це в таємниці. За його словами, чоловік не захотів, щоб йому встановили пам’ятну табличку у відділенні. Він додав тільки, що вдома у нього була велика біда, тому вирішили допомогти іншим дітям. Лікарі кажуть, що ремонт зроблено з дорогих матеріалів і дуже якісно.

Це хороший приклад для наслідування тим, які мають змогу допомогти закладу. Дитяча лікарня знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Клінічна,1а.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар