Home Події

В Тернополі пройшли сьомі Наукові пікніки

7naukovipikniki2019ternopil-14Понад півсотні представників зі всієї України та закордону прийняли участь у сьомих Наукових пікніках на тему «Рух», що пройшли 19 травня на тернопільському Театральному майдані.

Привітав учасників заходу та побажав отримати приємні емоції і нові знання міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Я вітаю усіх, хто вирішив зустрітися з чарівним світом науки, стати частиною наукового прогресу людства. Адже Наукові пікніки в Тернополі – це інтерактивні експерименти для всіх зацікавлених у бажанні підвищувати свій освітній та науковий рівень. Тут кожен з нас може виконували оригінальні завдання, на ділі пересвідчитись, що наука – це не лише складні формули та схеми, а й цікавий світ, у якому природа за своїми законами створює дива, – запевняє Сергій Надал . – Наші експериментатори – це молоді, а деколи зовсім юні спеціалісти, науковці, ентузіасти, які діляться своїми знаннями з публікою. І я від душі бажаю учасникам Наукових пікніків стати гордістю Української та світової науки і отримати найголовнішу наукову премію в світі – Нобелівську премію».

До слова, під час 7 Наукових пікніків тернополяни та гості міста мали можливість поспостерігати за змаганнями дронів, запуском ракет, виверженням вулканів та безліччю дослідів з водою.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар