Home Самоврядування Освіта

Відзначили кращих учнів та студентів Тернопільщини

60961708_1738059172964327_2187632985103138816_oОбдаровану, талановиту учнівську та студентську молодь краю сьогодні, 24 травня, відзначили грамотами та іменними преміями. Під час обласного фестивалю-форуму «Гордість і надія Тернопілля» голова Тернопільської ОДА Степан Барна і заступник голови облради Любомир Крупа нагородили більше півсотні кращих учнів та студентів у 12-ти номінаціях.

Позитивні зміни, які відбулися в галузі освіти протягом останніх двох років, відчутні у всіх школах області. Про це під час заходу наголосив голова ТОДА Степан Барна.

«Багато скептиків сумнівалися у потрібності реалізації реформи освіти, але через два роки уже помітні позитивні результати. Немає жодної школи, де б не відбулися зміни у вигляді заміни вікон чи закупівлі обладнання для природничо-математичних кабінетів. Зокрема, для навчальних закладів області придбано понад 4 тисячі нових навчальних комп’ютерів. Окрім цього, за останні три роки закупили 56 нових шкільних автобусів. Усе це робимо для того, щоб діти відчували комфорт під час навчання», – наголосив голова ТОДА.

Очільник області зазначив, що тернопільський край багатий на талановитих дітей, які займають найвищі місця на олімпіадах, конкурсах та змаганнях всеукраїнського рівня. Лідируючі позиції і за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Протягом останніх двох років випускники з Тернопільщини демонструють одні з найвищих результатів за підсумками ЗНО в Україні.

«Успіхи наших учнів та студентів є великою приємністю для краю. Наше завдання – забезпечити якісне навчання для школярів та сформувати майбутнє покоління українців, які хотітимуть взяти відповідальність за державу, піднімати її економіку та боронити рідну землю. Впевнений, що за цією молоддю інтелектуальний потенціал нашої держави», – підсумував Степан Барна.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар