Home Кримінал

Пседобанкір ошукав тернополянку на чималу суму

gryvn6000 гривень – саме в стільки обійшлося жительці обласного центру спілкування з телефонним шахраєм. Повіривши додзвонювачу жінка самостійно перерахувала кошти, а вже згодом збагнула, що її ошукали.

За слова потерпілої, до неї зателефонував незнайомець, який представився співробітником служби безпеки фінансової установи. Чоловік запевнив, що кошти краянки, які знаходяться на дебетному рахунку знаходиться в небезпеці. Причиною стало несанкціоноване втручання в систему.

Аферист розповів, що найкраще вберегти свої заощадження – це зняти готівку та переказати їх на телефонний номер з якого він телефонував . Як тільки тернополянка здійснить транзакцію, пседобанкір створить інший активний рахунок, куди й надійдуть кошти. Заявниця нічого не підозрюючи зробила все обумовлене. Вже через певний проміжок часу вона зрозуміла, що її ошукали, адже абонент не відповідав на телефонні дзвінки й інформацією про новий картковий рахунок вона не володіла. За допомогою краянка звернулася до поліцейських.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 190 ККУ – «Шахрайство».

Правоохоронці застерігають жителів краю, не довіряти невідомим. Запам’ятайте: працівники фінансових установ, ніколи ні за яких обставин не телефонуватимуть своїм клієнтам та не будуть дізнаватись особисту інформацію. Всі дані, якими ви володієте, щодо вашого електронного гаманця є конфіденційною інформацією.

Не повідомляйте, пін-коди від електронних гаманців. Не виконуйте за вказівками злочинців дії з терміналами та банкоматами. Ви самі того не розуміючи, замість отримати, переведете кошти на інші рахунки, які потім зникають безслідно. У шахраїв на меті лише одне, легко збагатитися за ваш рахунок.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар