Home Політика

На Тернопільщину завітала Посол Австралії в Україні Мелісса О’рурк

dsc_7601Тернопільщина відкрита для нових партнерських відносин. У вівторок, 28 травня представники керівництва області зустрілися з Надзвичайним та Повноважним Послом Австралії в Україні
пані Меліссою О’рурк. Обговорювали можливі напрямки співпраці та методи презентації Тернопільського краю для австралійських інвесторів.
«На світовій арені Австралія повністю підтримує Україну та піднімає питання про неправильну поведінку Росії. Ми зацікавлені у співпраці з вашою країною, оскільки в Австралії проживає велика українська громада. На жаль через велику відстань, у нас дуже слабкі економічні відносини, які потрібно розвивати і підтримувати», – зазначила Мелісса О’рурк.
Заступник голови облдержадміністрації Ігор Вонс повідомив про динаміку залучення іноземних інвестицій у Тернопільську область. Також він закцентував на тому, що Тернопільщина – це регіон з домінуючою часткою аграрного виробництва, а також переробної і харчової промисловості, що може бути цікавим для австралійських інвесторів. Підняли питання співпраці Тернопільської області з штатом Вікторія шляхом підписання Угоди про співпрацю.
Нагадаємо, у 2015 році голова обласної державної адміністрації Степан Барна взяв участь в бізнес-форумі “Австралія – Україна, OzUkе’2015” у місті Мельбурн, де презентував інвестиційний потенціал Тернопільської області.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар