Home Гроші

Бізнесу Тернопільщини повернули вдвічі більше податку на додану вартість

630_360_1517999997-6214Впродовж січня-травня 2019 року платникам податків Тернопільщини відшкодували 278 мільйонів гривень податку на додану вартість. Порівняно з відповідним періодом минулого року повернення даного платежу зросло вдвічі. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

Загалом про відшкодування податку на додану вартість на розрахунковий рахунок заявили 119 суб’єктів господарювання, які задекларували до повернення 297 млн гривень цього податку. Це на 122 млн грн більше, ніж минулоріч. Станом на початок червня загальний залишок невідшкодованого ПДВ склав 133 млн гривень. З них 117 млн гривень перебувають у стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідними нормативними документами та 11 млн грн – в стадії судового та адміністративного розгляду.

Також фахівці фіскальної служби області упередили бюджетне відшкодування даного платежу на мільйон гривень.

«Позитивна динаміка з відшкодування податку на додану вартість – це результат ефективної роботи Системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та електронного реєстру відшкодування ПДВ, який функціонує у відкритому режимі», – зазначив начальник фіскального відомства Тернопільської області Ігор Комендат.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар