Home Події

Тернопільські експерти-криміналісти удосконалюють якість фахової підготовки

sem2Науково-практичний семінар на тему: «Перспективи розвитку судової експертизи матеріалів, речовин та виробів» розпочався 11 червня на базі Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Учасники заходу обговорили проблемні питання у роботі, ознайомилися з новими методами експертиз та обмінюються досвідом.

На семінар завітали керівники Державного експертно-криміналістичного центру МВС України та правоохоронних органів, регіональні експерти, науковці тернопільських ВИШів.

У ході активного діалогу ставилися ряд питань, які стосувались проведення різного роду експертиз проблеми та перспективи їх розвитку а також про технічне і матеріальне забезпечення фахівців, які проводять дослідження. З пропозицією відкрити у Тернополі сучасну лабораторію виступив заступник директора ДНДЕКЦ – заступник керівника Експертної служби МВС України Костянтин Дубонос.

За плідну співпрацю слова вдячності тернопільськтим експертам висловив начальник Нацполіції Тернопільщини Олександр Богомол.

Він побажав працівникам обласного НДЕКЦ нових здобутків у професійній діяльності, наголосивши, що від роботи експертів-криміналістів залежить якість та швидкість розкриття злочинів.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар