Home Козівський район

Тваринні рештки, які у спеку – особливо небезпечні, фермери розкинули в селі на Тернопільщині

dezaktivaziyaРештки тварин. Не нова проблема для Тернопілля днями схвилювала жителів села у Козівському районі. Там фермери викинули перемелені тваринні рештки. Люди стурбовані, адже на вулиці стоїть неймовірна спека і такі відходи – це особлива небезпека. Повідомляє Т1 Новини.

За 2 км від села Купчинці. Мешканці села скаржаться, що тут викинули рештки тварин, через що стоїть неприємний запах коли під’їжджали із вітряної сторони почули запах гною десь за 50 м до цієї купи. А є фото днями раніше, коли сюди нібито вивезли рештки тварин. Селяни кажуть, це була так звана “жижа” з подрібнених відходів тваринного виробництва. Наразі бачимо, крім гною тут нічого не видно.

“В нас було виявлено факт, що на території сільської ради, на поля, було викинено тваринницькі відходи, нас це дуже збентежило. Вони закопали, засипали, все вроді нормально, але як буде дальше”, переймається жителька села Купчинці Ганна Питель.

Люди кажуть, живучи в селі розуміють, є ферма, виробництво, і гній потрібно кудись вивозити. Проте зазначають, хотіли б, щоб тваринні рештки правильно утилізували, а особливо у спеку. Жителі додають, наразі із представниками місцевої ферми дійшли порозуміння, аграрії людей запевнили, що більше такої ситуації не допустять. Тож поки що – на слово вірять

Яна Полухіна, Віталій Куземко, Павло Верхолюк, Т1 Новини.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар