Home Гроші

Тернопільщина: надходження митних платежів суттєво зросли

photoЗа п’ять місяців 2019 року Тернопільською митницею ДФС до Державного бюджету України перераховано майже 1 млрд 47 млн грн платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 480,8 млн грн або плюс 85 відсотків. Про це повідомила Оксана Антонович, очільниця Тернопільської митниці ДФС.

Зокрема, сплачено 658,8 млн грн податку на додану вартість, що на 166,5 млн грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Надійшло також понад 120 млн грн мита, ріст порівняно із січнем-травнем 2018 року склав 62,4 млн гривень; понад 234 млн грн акцизного податку, а це 220 млн грн більше, ніж минулоріч. За здійснення митних формальностей та інших надходжень сплачено 33,8 млн грн, що 32 млн грн більше, ніж за звітний період 2018 року.

«Серед факторів, які сприяли збільшенню надходжень у звітному періоді, я б зазначила такі: активізація ввезення транспортних засобів громадянами, імпорт сільськогосподарської техніки, оформлення підприємств із місцем обліку в інших областях України», – наголосила Оксана Антонович.

Посадовиця також розповіла, що серед товарів, при митному оформленні яких сплачено найбільше податків, легкові автомобілі товарної позиції 8703 згідно з УКТЗЕД, трактори колісні товарної позиції 8701 згідно з УКТЗЕД. За них сплатили відповідно 57 млн гривень та 42 млн гривень платежів.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар