Home Політика

Представники міжнародної місії зі спостереження за виборами зустрілися з тернопільськими поліцейськими

vuboryЗаконність проведення передвиборчої кампанії позачергових виборів народних депутатів Верховної Ради України обговорили 21 червня поліцейські та представники спеціальної моніторингової комісії ОБСЄ. Питання стосувалися виконання завдань поліції із забезпечення публічної безпеки і порядку, а також недопущення порушення виборчого законодавства в період передвиборчої агітації та безпосередньо в день виборів.

Представники місії Інго Бютнер та Сандра Гейл розповіли у чому полягає їхня робота, а це насамперед моніторинг якості виборчого процесу та його відповідність законодавству і міжнародним стандартами. Іноземних гостей цікавив стан підготовки особового складу до забезпечення правопорядку у ході виборчого процесу.

Поліцейські у свою чергу зазначили, що добре ознайомлені зі всіма типовими порушеннями виборчого законодавства, та знають, як правильно на них реагувати.

Правоохоронці запевнили координаторів що особовий склад тернопільської поліції готовий публічну і громадську безпеку на території області протягом передвиборчих перегонів і безпосередньо у день виборів.

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар