Home Події

Проект Ради Європи відзначив досвід Тернополя у збірці «Кращих практик інструментів громадської участі»

65123055-2263899330542582-1916868918094331904-nНайкращий порядок проведення публічних консультацій та електронних консультацій з громадськістю врегульовано у Тернополі. Про це зазначається у спеціальній збірці «Кращі практики регулювання інструментів громадської участі на місцевому рівні», який підготував Проект Ради Європи.

«Кращі практики» – це збірка з переліком інструментів громадської участі у прийнятті рішень на місцях.

«Інструменти громадської участі – Публічні консультації та Електронні консультації з громадськістю були оновлені впродовж останніх півроку. Зокрема, питання публічних консультацій прописано у новому Статуті Тернопільської міської територіальної громади, який був прийнятий у квітні. А практику електронних консультацій з громадськістю ми використовуємо з початку цього року, – зазначає міський голова Сергій Надал. – За цей час ми провели вже 14 електронних консультацій та опитувань. І за результатами обговорень з громадськістю приймаємо відповідні рішення».

До слова, через портал електронних консультацій були проведені обговорення проекту оновленої маршрутної та тролейбусної мережі міста, найменування вулиці на честь імені Андрія Пушкаря, проекту парку Київська-Тарнавського та багато інших.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар