Home Кримінал

Краяни, пильнуйте гроші навіть в хаті, та попереджайте про хитрих злодіїв стареньких родичів!

mizhkimnatni-dveriВпустиш на господарство невідомих – чекай біди! У цьому переконалася ще одна старенька мешканка області. Невідомі зловмисники проникли до помешкання потерпілої та викрали гроші.

Пригода трапилася 24 червня в селі Романове Село. Біля воріт 71-річної місцевої мешканки зупинилося авто і на подвір’я зайшли смугляві чоловік та жінка. Стали розпитувати пенсіонерку, чи є в хаті чоловіки, мовляв потрібна допомога з ремонтом авто. Жінка відповіла, що живе сама, тож допомогти нікому. Однак гості не поспішали покидати господарство, продовжили розмову, а самотня жінка була рада спілкуванню. Потерпіла навіть не підозрювала, що привітна пара – насправді хитрі злодії. Бо поки обоє відволікали господиню, третій зловмисник, як встановлять згодом поліцейські, обійшов будинок та відваживши вікно, заліз досередини. Злодій навіть зачинив зсередини двері, якщо раптом жінка захотіла б зайти до будинку. Однак старенька після від’їзду невідомих ще довший час поралася по господарству на вулиці, а лише тоді подалася до хати. Спочатку не могла зрозуміти, чому хата зачинена, потім запідозривши лихе, кинулася до сховку в шафі та виявила, що пропали усі заощадження – 4 тисячі гривень та 300 доларів. Жінка зателефонувала доньці, а та викликала поліцію.

За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження. Працівники поліції встановили, що зловмисники пересуваються на автомобілі «Форд» вишневого кольору. Їх особи встановлюються.

Вкотре застерігаємо: не впускайте невідомих навіть на власне подвір’я! Хитрі злодії придумують різні способи аби потрапити до житла, добре орієнтуються, де шукати гроші. Про чужинців, що завітали до Вашого села чи містечка, та ходять по домівках з будь-якими пропозиціями та проханнями, варто негайно повідомити поліцейським, дільничному інспектору чи сільському голові. Працівники поліції ретельно перевірять дану інформацію.

Якщо ж непрохані гості все ж переступили поріг хати, намагайтеся якомога швидше спровадити їх за двері, ні в якому разі не залишайте їх самих у кімнаті, а тим більше не витягуйте зі сховку гроші.

Обов’язково попередьте про подібні злочини стареньких родичів та сусідів, застережіть їх не спілкуватися з маловідомими людьми! Будьте обачними!

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар