Home Події

Серед торговельних партнерів – Китай, США та Великобританія

exporЗ початку року на теренах Тернопілля зовнішньоекономічні операції проводилися із торговельними партнерами 69 країн світу. Про це повідомили у Тернопільській митниці ДФС у Тернопільській області. Перші позиції серед держав-партнерів займають Польща – 48,5 відс. від усього товарообігу, Німеччина – 8,2 відс., Китай – 4,5 відс., США – 3,8 відс., Великобританія – 3,7 відсотка.

У географічному розрізі найбільше товарів, імпортованих в область, надійшло саме з цих країн, зокрема Польщі – 40,1 відс. від усього імпорту, Німеччини – 16,4 відс., трохи менше з Китаю, США та Великобританії відповідно 4,5 відс., 3,8 відс. та 3,7 відсотка. Серед продукції, яку найчастіше ввозили, електроустаткування (проводи та арматура ізольовані, радіотехнічні пристрої тощо), транспортні засоби, механічне обладнання, що складають 33,3 відс., 20,2 відс., 9,8 відс. від загальної частки імпорту товарів.

Стосовно експортованих предметів торгівлі, то 49,6 відс. від усього експорту складають товари, вивезені до Польщі. Здійснювався експорт також до Білорусі – 7 відс., США – 5,5 відс., трохи менше до Туреччини та Канади – по 3,9 відсотка.

Найчастіше експортували такі товари: електроустаткування (кабельні модулі електромереж автомобілів як продукти переробки на митній території тощо) – 39,2 відс. від загальної частки експортованих товарів, продукти переробки овочів, плодів (сік яблучний) – 5,5 відс., м’ясо яловичини – 8,7 відсотка.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар