Home Події

Спільними зусиллями заради майбутнього: працівники ювенальної превенції Тернопільщини удосконалювали вміння спілкування з дітьми

treningНагоду проаналізувати власні можливості та здобути нові знання у спілкуванні з неповнолітніми отримали під час спеціального одноденного тренінгу працівники ювенальної превенції Нацполіції краю. Навчання для поліцейських провели представники громадської організації ТМЖК «Відродженння нації», тернопільської філії ДУ «Центр пробації» та спеціалісти сектору соціально-правового захисту дітей Тернопільської облдержадміністрації.

Захід відбувся у рамках Всеукраїнської акції “Діти! Поліція! Безпека”. Присутні обговорили важливі аспекти профілактики негативних явищ в дитячому середовищі, причини та умови, що призводять до вчинення правопорушень дітьми, а також насильне втягнення їх в будь-яку протиправну діяльність.

Окрім цього, були винесені важливі питання щодо особливостей спілкування з неповнолітніми зокрема з дитиною-жертвою та кривдником, поміщення дітей у спеціалізовані установи тощо.

Працівники поліції наводили приклади з власного практичного досвіду, зокрема і проблемні питання які виникають під час роботи. За допомогою спеціальних вправ поліцейські вчилися їх вирішувати.
Здобуті на тренінгу знання та вміння надалі дозволять працівникам ювенальної превенції краще комунікувати та налагоджувати контакт, зокрема, з неповнолітніми та їх батьками.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар