Міський голова привітав тернополянина Володимира Войтовича зі здобуттям високого спортивного досягнення

IMG-3399Тернопільський спортсмен, вихованець комунального закладу «ДЮСШ з греко-римської боротьби» та Школи вищої спортивної майстерності Володимир Войтович став бронзовим призером чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед кадетів «Cadet European Championship 2019», що проходили у червні в Італії.

Тернополянин здобув «бронзу» турніру у ваговій категорії до 51 кг, впевнено здолавши суперника з Росії з рахунком 8:7.

Зі здобуттям почесного призового місця на континентальній першості Володимира Войтовича привітав очільник Тернополя Сергій Надал та вручив йому відзнаку і цінний подарунок. Нагородні знаки міського голови отримали також тренери спортсмена, Майстри спорту України Володимир Лучанко та Василь Мончак.

До слова, тернопільський борець у своєму арсеналі має чимало нагород зі змагань як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів, а нещодавно Володимир Войтович став чемпіоном України з греко-римської боротьби серед кадетів та виконав норматив Майстра спорту України.