Home Самоврядування Медицина

У сусідній області масово отруїлися люди, серед них є мешканці Тернопільщини

otravlenieФахівці ДУ «Рівненського обласного центру МОЗ України» поінформували нас про те, що після святкування весілля у закладі громадського харчування смт. Мізоч, Здолбунівського району, Рівненської області за медичною допомогою звертались люди, з ознаками гострої кишкової інфекції. Серед гостей урочистої події перебували і мешканці Тернопільської області, зокрема Шумського району.
За наданою інформацією 16.07.2019 лікарями-епідеміологами негайно розпочато проведення протиепідемічних заходів стосовно учасників урочистої події та активного виявлення хворих.
Станом на 18.07.2019 року до лікувальних закладів Шумського та Кременецького районів з кишковими розладами звернулося 11 осіб, з них 3 дітей. Всім хворим проведене мікробіологічне обстеження.
Принагідно просимо всіх учасників весілля, котрі перебували на святкуванні 14.07.2019 року у кафе “Гурман” смт. Мізоч, Здолбунівського району, Рівненської області, звертатися до медичних закладів та відділень ДУ «Тернопільського обласного центру МОЗ України» для лабораторного обстеження та отримання кваліфікованої медичної допомоги.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар