Home Події

Вихідні та свята у серпні: скільки тернополяни відпочиватимуть

1534761803_1007156У серпні 2019 року українці матимуть 10 вихідних. Загальна кількість робочих днів – 21.

Додатковий вихідний отримаємо на честь державного свята Дня Незалежності. Цього року 24 серпня випадає на суботу. Тому п’ятниця, 23 серпня, День Державного Прапора України, стане скороченим робочим днем. А понеділок, 26 серпня, офіційно стає вихідним.

Серпень, окрім державних, багатий на церковні свята. Зокрема українці відзначають Яблучний, Медовий та Горіховий Спас, Успіння Пресвятої Богородиці.

Перший Спас, який припадає на 14 серпня, також називають Медовим або Маковея. У цей день прийнято робити “маковійчики” – букети з квітами маку та літніми рослинами. Також часто роблять випічку з маком.

День Яблучного Спаса, який відзначать 19 серпня, знаменує закінчення літа. Люди в цей день традиційно зустрічали осінь – несли до церкви кошики з яблуками та грушами. У цей день яблука можна їсти в необмеженій кількості – свіжими, запеченими, з медом або в пирогах.

На Горіховий Спас, 29 серпня, дівчата часто влаштовували гадання на наречених. Варто було зірвати з дерева горіх і з’їсти її. Уже смак плоду підказував, що дівчину чекає в майбутньому: якщо попався солодкий горіх – до великої любові, гіркий – чекай від улюбленого зради, недозрілий – чекай важливу звістку, гнилої – буде біда.

Професійні та інші свята:

1 серпня – День інкасатора.

4 серпня – День Повітряних сил Збройних Сил України.

8 серпня – День військ зв’язку Збройних Сил України, Міжнародний день кішки, День альпініста.

11 серпня – День будівельника, День працівників ветеринарної медицини.

12 серпня – Міжнародний день молоді.

15 серпня – День археолога.

25 серпня – День шахтаря.
Джерело: volynua.com

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар