Home Події

Результати роботи та подальша співпраця з поліцією – тема наради представників громадських формувань

_MVS7054На базі Тернопільського відділу поліції 8 серпня відбулася нарада з керівниками громадських формувань з охорони громадського порядку, які діють в Тернопільській області. Ефективність роботи формувань, подальша співпраця з правоохоронцями, результати роботи – тема зібрання.

Серед присутніх були представники місцевих громадських формування «Охорона правопорядку», яку очолює Михайло Прогній, «Бастіон-Тернопіль» керівником якої є Андрій Вайда та обласна Асоціація громадських формувань Тернопільської області під керуванням Михайла Вороніна.

Загалом на території області функціонує десять формувань з охорони громадського порядку до складу яких входить понад дві тисячі триста членів. У тому числі три формування діє у сільських місцевостях.

Молоді люди, колишні працівники правоохоронних органів і всі небайдужі громадяни об’єднуються заради спільної мети – не допустити правопорушень та забезпечити порядок в тій місцевості, де вони живуть. Результати такої діяльності очевидні: за сім місяці цього року члени громадських формувань взяли участь у майже трьохстах рейдах та інших превентивних заходах, з їхньою допомогою розкрито 15 кримінальних правопорушень та притягнуто до адміністративної відповідальності понад триста осіб.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар