Home Самоврядування Спорт

Кременецькі санкарі серед переможців «Кубку Бони»

67917877_2391246684480506_6872608222390255616_nНа навчально-спортивній базі олімпійської підготовки «Кременець» пройшли Міжнародні змагання із санного спорту на санкороликах «Кубок Бони-2019». Такий захід на теренах Тернопілля проводився вже 19-тий раз поспіль. Учасниками змагань цьогоріч стали 69 спортсменів – команди України та Польщі. Нашу державу представляли санкарі з Львівської (м. Львів) та Тернопільської (м. Кременець) областей.

Як повідомив Президент Федерації санного спорту України Анатолій Малищик, результати змагань були такими:

Чоловіки

1 місце – Мандзій Андрій (Кременець, обласна ШВСМ)

2 місце – Дукач Антон (Львів)

3 місце – Гібський Олександр (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

Жінки

1 місце – Туницька Юліана (Кременець, обласна ШВСМ)

2 місце – Стецьків Олена (Львів)

3 місце – Драбінська Наталя (Львів)

Юніори

1 місце – Волянюк Олесь (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

2 місце – Твердохліб Олександр (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

3 місце – Щербатко Владислав (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

Юніорки

1 місце – Васильків Катерина (Львів)

2 місце – Гуменюк Світлана (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

3 місце – Іщук Єлизавета (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

Юнаки група А

1 місце – Микиєвич Вадим (Львів)

2 місце – Пилипів Олег-Роман (Львів)

3 місце – Марциновський Даниїл (Львів)

Дівчата група А

1 місце – Антонюк Надія (Львів)

2 місце – Хитренко Наталія (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

3 місце – Коваль Вікторія (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

Юнаки група В

1 місце – Шевчук Антон (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

2 місце – Криховецький Станіслав (Львів)

3 місце – Панчук Максим (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

Дівчата група В

1 місце – Гурник Ольга (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

2 місце – Федорчук Дарина (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

3 місце – Кроншталь Олена (Львів)

Юнаки група С

1 місце – Борусевич Артем (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

2 місце – Дідик Богдан (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

3 місце – Шевчук Іван (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

Дівчата група С

1 місце – Ганічева Еліза (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

2 місце – Прончак Софія (Львів)

3 місце – Косоян Яна (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

Командна гонка «Кубок Бони»

1 місце – Україна -1

2 місце – Україна-2

3 місце – Польща

Командна гонка «НОК України»

1 місце – Кременець

2 місце – Львів

3 місце – Новий Сонж (Польща)

Організаторами змагань виступили Міжнародна Федерація санного спорту, Федерація санного спорту України, Національний Олімпійський Комітет України, а також Мінполодьспорт України, управління фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА, Кременецька РДА, Кременецька районна рада, Кременецька міська рада.

джерело: управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар