Home Події

Камери відеоспостереження допомагають чортківським поліцейським розкривати злочини

videokameraСтежити за правопорядком та безпекою чортківчан співробітникам місцевого відділу поліції допомагають 38 камер відеонагляду, встановлені у місті за сприяння міської ради. Записи відеоспостереження дають змогу поліцейським оперативно встановити та притягнути до відповідальності осіб, причетних до вчинення противоправного.

Як стверджує начальник Чортківського відділу поліції Анатолій Мельник, ефективність та результативність такої роботи правоохоронців беззаперечна. Цього року за допомогою камер відеонагляду вдалося розкрити близько сорока злочинів, скоєних на території міста. Це грабунки, крадіжки, шахрайства, незаконні заволодіння транспортними засобами. Для прикладу, в такий спосіб наприкінці липня було встановлено особу зловмисника, який вночі напав на місцевого жителя та відібрав у нього мобільний телефон та гроші. Поліцейські провели аналіз записів камер відеоспостерження та спрацювали оперативно. Нападника затримали, а майно повернули потерпілому.

За допомогою відеонагляду було розкрито крадіжки з приміщення дитячого садочку, з робочого кабінету одного із державних підприємств, встановлено осіб, які минулого року вчинили серію майнових правопорушень на території району.

Такі випадки непоодинокі. Камери відеоспостереження не тільки дають можливість розкривати злочини, а й дозволяють оперативно стежити за безпекою міста під час проведення масових заходів, моніторити ситуацію на дорогах та реагувати на будь-які порушення. Є багато прикладів, коли записи відеонагляду слугують беззаперечними доказами в суді.

На сьогодні в Чорткові розміщено 38 камер. Усі вони підключені до єдиного серверу, який обслуговує міська рада.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар