Home Гроші

На «Громадський бюджет 2020» уже подано близько 30-ти проєктів

gromadskiy-byudget-2020-20-08-2019У Тернополі триває прийом проектів на «Громадський бюджет 2020». Станом на 23 вересня уже подано 28 проєктів.

З проектами можна ознайомитися на сайті https://ternopil-budget.e-dem.in.ua, а також на цьому порталі можна особисто подати власні проєкти.

Нагадаємо, заявки від авторів проектів для покращенням життя в місті прийматимуть до 30 вересня. Після подачі проєкту впродовж 7-ми днів автор повинен підтвердити підтримку поданого проекту не менше, аніж 15-ти голосами жителів громади. Непідтримані проєкти 15-тьма голосами до розгляду Номінаційним комітетом не допускаються. Отримавши позитивну оцінку Номінаційного комітету, проєкт буде допущений до голосування, яке триватиме з 25 жовтня по 8 листопада через портал https://ternopil-budget.e-dem.in.ua або через ЦНАП.

Ті проєкти, які наберуть найбільшу кількість голосів (до вичерпання обсягу запланованих коштів), будуть реалізовані у 2020 році.

До розгляду приймаються проєкти двох видів: «малі», вартістю до 300 000 грн, або «великі» – від 300 001 грн до 1 450 000 грн у сферах безпеки та громадського порядку, велоінфраструктури, дорожнього господарства, енергозбереження, комунального господарства, культури, навколишнього середовища, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, спорту, тощо. Один автор може подати 1 великий та 1 малий проєкти.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар