Home Самоврядування Спорт

Олександра Меркушина прокоментувала естафетну гонку, де збірна Тернопільської області завоювала срібні нагороди

4b505774f6f0a0426787e470a43267215d8713104fa44_5d875852a95abОлександра Меркушина прокоментувала естафетну гонку, де збірна Тернопільської області завоювала срібні нагороди. Пише сайт biathlon.

- Саша, це твоя перша естафета на дорослому рівні. Які враження – змагатися зі старшими?

- Ну, дуже круто! У цій гонці було чимало дівчат, з якими я змагалася і до цього, але зі старшими бігати дійсно круто! Тому що ти зовсім недавно бачила їх тільки по телевізору, а тепер – ось вони, поруч. Емоції дійсно через край! Зі стрільбою не впоралася, але все одно отримала масу позитивних емоцій і безцінного досвіду.

- Ти цього літа вже проводила контрольне тренування з основою – вже могла трохи освоїтися в такій компанії?

- Ну, як такого мандражу не було. Швидше вплинуло те, що приїхали «з корабля на бал», не встигли пристрілятися перед гонкою. Умови для стрільби дещо інші, ніж в Тисовці, і трохи не пощастило з габаритами. На лежанні взагалі з п’яти не потрапила жодного, але закрила трьома запасними. А в стійці влучила чотири, та останню мішень закрила третім запасним. Постаралася відпрацювати на дистанції, щоб на інших трьох етапах Насті і хлопцям було простіше відіграватися.

- У цьому сезоні тебе ще до міжнародних стартів не допущено?

- Ні, тільки з 16-ти років, тому і цей, і наступний сезон ще не зможу виступати. Функціонери щадять дитячу спинку (сміється). Значить, буду готуватися, збирати енергію, щоб успішно виступати з перших стартів. Хоча, будемо відверті, з найперших стартів мало хто показує високі результати. Але… запас досвіду до того моменту у мене вже буде (посміхається).

Зазначимо, що переможцем та призерами чоловічої спринтерської гонки на ЛЧУ в Чернігові стали Артем Тищенко [Чернігівська обл.], Дмитро Підручний [Тернопільська обл.] та Віталій Труш [Тернопільська обл.]. Серед жінок: Дар’я Блашко – переможець жіночої спринтерської гонки на ЛЧУ в Чернігові, Олена Підгрушна – 2 місце, а Ольга Абрамова – 3 місце.

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар