Home Події

У ТОДА зустрілись з представниками американської благодійної організації

33На Тернопільщині перебувають представники благодійної неприбуткової організації «Radiologists without Borders» (Радіологи без кордонів») та благодійного фонду «Разом для України». Вони передали Тернопільському обласному клінічному онкологічному диспансеру мамограф та обговорили інші потреби медичного закладу.
25 вересня із ними зустрілися в облдержадміністрації. Заступник голови ТОДА Юрій Юрик та начальник управління охорони здоров’я Володимир Богайчук подякували гостям із США за тривалу і плідну співпрацю.
«Завдяки цим стосункам про Україну більше знають в Америці. Це партнерство позитивно впливає на медичні заклади області. А оскільки у нас триває впровадження медичної реформи, то досвід інших країн дуже необхідний», – зазначив Заступник голови ТОДА Юрій Юрик.
Про позитивні аспекти співпраці з «Radiologists without Borders» та БФ «Разом для України» додали й головний лікар Тернопільської університетської лікарні Василь Бліхар та головний лікар Тернопільського обласного клінічного онкологічного диспансеру Леонід Шкробот.
Представники облдержадміністрації вручили партнерам подяки та висловили сподівання на продовження співробітництва.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар