Home Події

Поліцейські та соціальні служби навчалися спільно протидіяти торгівлі дітьми

_MVS9245Дводенний тренінг щодо запобігання торгівлі дітьми та надання їм допомоги відбувся у Тернополі. У навчаннях взяли участь співробітники підрозділів ювенальної превенції поліції, представники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служб у справах дітей.

Основна мета заходу – навчити представників різних підрозділів, що безпосередньо працюють з неповнолітніми, ідентифікувати дітей, які постраждали від торгівлі людьми, або опинилися в зоні ризику, а також своєчасно надати їм практичну допомогу.

За словами координатора тренінгу, тренера громадської організації «Відродження нації» Оксани Шлюсар, під час навчань акцентували увагу на мультидисциплінарній роботі.

- Ця робота сприятиме тому, що постраждалі від торгівлі діти зможуть отримати якісну допомогу. Також така робота допомагатиме налагодженню співпраці між різними службами, які працюють з дітьми.

Представники соцслужб та поліцейські обмінювалися досвідом, ділилися практичними навиками, аналізували реальні ситуації торгівлі дітьми, а також напрацьовували механізм спільних дій для запобігання таким злочинам. Обговорили не лише юридичні аспекти проблеми, а й важливість надання психологічної, медичної підтримки неповнолітнім особам, які опинилися у складній ситуації.

Учасники тренінгу отримали багато корисної інформації, яку в подальшому зможуть використовувати у своїй діяльності.

- Ми обговорили методи, як спільно протидіяти торгівлі дітьми та не допустити злочинів у цій сфері. Ми і надалі будемо спілкуватися і вирішувати питання разом для забезпечення правопорядку в даному напрямку. Наше основне завдання – це безпека дітей, – підсумував інспектор ювенальної превенції Борщівського відділення поліції Андрій Козій.

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар