Home Події

Запрошуємо громадськість взяти участь у розробці проєкту Програми економічного та соціального розвитку

3“З метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку громади, на виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» Тернопільською міською радою та її виконавчими органами розпочато розробку проєкту Програми економічного та соціального розвитку Тернопільської міської територіальної громади на 2020-2021 роки. (далі – Програма).

Програма визначає цілі та пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку громади, містить комплексну систему заходів, спрямованих на досягнення поставлених цілей і вирішення проблем громади за рахунок спільної і скоординованої роботи органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ і громадськості.

Заплановані Програмою заходи фінансуватимуться за рахунок коштів підприємств, інвесторів, місцевого бюджету, інших джерел.

Ваша думка і Ваші пропозиції дуже цінні для нас!

Просимо надавати пропозиції щодо заходів, які сприятимуть соціально-економічному розвитку громади, як до розробників заходів у відповідній сфері діяльності, так і до управління економіки, промисловості та праці за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперніка,1 каб. 401, або електронною поштою: ekon_mr@meta.ua.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар