Home Світське життя

На Тернопільщині живе “хлопчик-магніт”

IMG_18281Шумчанин Ілля Радчук вміє утримувати своєму тілі металеві предмети, вони “прилипають” до його носа, плечей, щік. Однак секрет тут не у якомусь клеї, а в унікальних “магнетичних” здатностях хдопчика.

З того часу, відколи хлопчик сам виявив незвичайну властивість власного тіла, вже минув рік: спершу батьки не звертали на ці здібності особливої уваги. Але цього року, перебуваючи з батьками в гостях, Іллюша продемонстрував там усім, який він фокусник. І так світ дізнавсяя про хлопчика-магніта.

“Спочатку і сам не знав, що в мене так вийде”, – розповідає Іллюша. – “Просто спробував, і сам здивувався”.

До хлопчика металеві предмети самі не липнуть, але залишаються на тілі, якщо спеціально їх притулити. Поки що хлопчик може тримати на собі три ложки – на носі і на плечах.

Чи є пояснення такому феномену? Кажуть, якщо до тіла прилипає метал, людина має сильне електромагнітне поле або екстрасенсорні здібності. Але таке частіше трапляється у дорослих, тому медики стверджують: поки не треба особливо акцентувати на цьому увагу, а поспостерігати, чи будуть у таких дітей якісь інші дивні прояви.

Як інформує “Шумськ-інфо”, вчені стверджують, що з роками кількість людей-магнітів зростає, але його природу до цього дня не можуть пояснити.

Джерело: 0352

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар