Home Події

На Гаївському мості демонтували водопровід

viber_image_2019-10-06_14-34-49Триває реконструкція Гаївського шляхопроводу, яка, нагадаємо, проводиться виключно за кошти з бюджету Тернополя.

«Цими днями на шляхопроводі тривають роботи з формування основи монолітної опори Гаївського мосту, – розповідає заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський. – Минулого тижня в‘язали елементи арматури та заливали їх бетоном. Основа стоїть на семи палях, які попередньо бурили і заливали”.

Станом на сьогоднішній день на Гаївському шляхопроводі вже завершено підготовку майданчика для продовження ремонту другої сторони, відтак за сприятливих погодних умов цього тижня  тут почнуть бурити.

Роботи на Гаївському шляхопроводі тривать щоденно, працювали підрядники і впродовж минулих вихідних. Сьогодні зранку на шляхопроводі проводили роботи із демонтажу водопроводу, роботи тривали від 7.40 до 8.30 ранку (саме в цей час регіональна філія «Львівська залізниця»  дала “вікно” для виконання робіт).

Владислав Стемковський додає, що для повноцінного завершення робіт з реконструкції мосту, коштів з бюджету громади Тернополя недостатньо. Якщо фінансування з держбюджету так і не надійде, то влаштування буро-набивних паль та основної опори шляхопроводу – це максимальне завдання, яке можна буде виконати за кошти з місцевого бюджету цього року.

Тернопіль житлово-комунальний

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар